KEMA - HSH Stav, s.r.o.

REKONSTRUKCE, PRŮMYSLOVÉ PODLAHY, SANACE

KEMA Puconci d.o.o.

je výrobce sypkých stavebních hmot a chemie, jedná se o Slovinskou firmu, která byla založena již v roce 1954. V roce 2014-15 jsme se stali Rakouskou firmou. Obchodní zastoupení v České republice je dceřinou firmou KEMA stavební materiály s.r.o. spolu s regionálními zástupci.

KEMA OLOMOUC

 Kema tu není pouze pro profesionály, tudíž i Vy si zasloužíte kvalitu za své peníze a my za ně zdokonalíme Vaše stavby.


Výrobní program je zaměřen zejména na systémové řešení:


· Sanace vlhkého zdiva a památkových objektů vč. "historických omítek"  jedná se o směsi s Románským ( Řimský ) vápnem/cementem (KEMASAN 590- Románské omítky), injektáže a mikroporézní sušící omítky

 - HYDROMENT (Kemasan 580 SK) - jedná se o míkroporézní sušící omítky, paropropustnost 6, címž převyšují makroporézní omítky dle WTA norem, které mají kolem 10 stuňů. Vhodné pro cyklickou sanaci podzemních staveb či chlívů.                        (již 23let bez reklamace v ČR, 48 let ve Vídeňské Opeře)

· Sanace železo-betonových konstrukcí BETONPROTEKT systém

· Sanace dřeva zasaženého plísněmi a škůdci (aktivní stříbro a chemie)

· Kompletní akreditovaný zateplovací systém a revitalizace staveb

· Certifikované systémy pro balkóny, bazény, vodojemy, ČOV, záchytné jímky atp.

· Izolace ŽB konstrukcí, rychletuhnoucí vodotěsné tmely

· Vsypy a hmoty pro výrobu a opravy průmyslových podlah

· Dodatky do betonu a malt, plastifikátory, superplastifikátory atp.

· Protiplísňové přípravky s koloidním stříbrem ( FB,P , Ip, 1,2,3 SP +stříbro )

       ANSILVER - BOROWOOD - dřevo, ASANEX - zdivo, BIOSTAT PROFI - do barev.


Provádíme vysokotlakou injektáž - přímá metoda řešení  sanace vlhkého zdiva.                           

 

Nedílnou součástí nabídky společnosti KEMA je kompletní servis k výrobnímu programu (od technického poradenství, odborné pomoci, logistické podpory, přez flexibilní a individuální přístup k zákazníkům. Aktivní spoluprácí na přípravě projektů nebo konkrétních stavebních zakázek).


Mimořádně k programu zateplení a revitalizace budov, fa. KEMA vytvořila team určený k vyřizování žádostí v rámci dotačního programu ZELENÁ ÚSPORÁM spolu s potřebnou administrativou na webu Ministerstva životního prostředí www.zelenausporam.cz .

 

Byli jste vytopeni, zaplaveni přívalovou vodou či máte vlhké zdi a nevíte jak sanovat promáčené zdi a rádi by jste bydleli co nejdříve?

Máme řešení, které funguje. V případě, že jste si nejistí v sanaci či nevíte zdali Vámi vybraná technologie, je ta pravá pro Váš případ, tak neváhejte a zavolejte technikům na tel.: 585/150548, kteří Vám poradí bez ohledu na výrobce sanačních materiálů. Tento servis byl naší firmou zřízen již po třentí (1997; 2009) a to na základě kladných ohlasů z postižených oblastí.Kema v zahraničí

Firma KEMA je zaměřena na středoevropský trh a na export do zemí bývalé Jugoslávie. Dceřiné firmy jsou KEMA Beorgrad, KEMA Zagreb, dále export míří do zemí Evropy např. Rakousko, Itálie, Slovensko, Ukrajina či Rusko atd.


Odkazy na "živé" a solidní spolupracující firmy v Olomouckém kraji:

Olomouc a její okolí:

HSH Stav s.r.o., VALTR generální dodavatel staveb s.r.o., SANATĚS Olomouc s.r.o., Štěpánek stavby,


Šternberk:

Bohuslav Háděl, LINDAUR STAVBY s.r.o.,

 

Litovel a Mohelnice:

Miroslav Vodák,

 

Odkazy na doplňující systémy:

REXCOM - výrobky pro kanalizaci, vodovody, provětráváné podlahy a vzduchotechnika IPT systém podlah, Podlahové topení, Parkety a mozaiky, Masivní dřevěné podlahy, Plovoucí podlahy, JOBinzert, Mobilní klimatizace, Čištění kanalizací, Sádrokartony, Řezání laserem , Zkušební technika Jan Řezáč, Portály měst - informační portály 250 vybraných měst České republiky, CZ-STAVBY.CZ, bazény, zastřešení, Kamenictví , RS Company s.r.o., Čerpadla a vodárny Brno, Vintage-Clothes, Výměnné odkazy,

 

Ostatní odkazy:


Krokova 2c, 783 71 Olomouc-Holice, Tel.: 585 150 548, fax.: 585 150 548, IČO: 25387880, DIČ: CZ25387880